UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE

CZYNNE W SOBOTY, NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA

ZABRZE, KARŁOWICZA 9

Pytania i odpowiedzi

Przyjmujemy cały tydzień / godziny wizyt ustalane są indywidualnie

Najpierw zapraszamy na konsultację stomatologiczną. Następnie, jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, ustalamy jego termin. 

Czas oczekiwania na zabieg jest uzależniony od lekarza. Zabieg może być wykonany natychmiast po konsultacji oraz może być wyznaczony nowy termin wizyty. Czasy oczekiwania mogą ulec zmianie.

 

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny, tel. +48 605990405, 
Nie umawiamy terminów poprzez email.

 

Tak. Telefoniczny kontak lub SMS-y przypominające wysyłamy w dniu poprzedzającym termin wizyty. W przypadku rezygnacji z terminu prosimy o odpowiedź o treści „NIE” na wskazany w sms nr telefonu lub kontakt telefoniczny z gabinetem STOMAGOLD dental studio, tel. +48 605990405.

Gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Opłatę należy uiścić najpóźniej w dniu zabiegu. 

Istnieje możliwość płatności ratalnej w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny z gabinetem pod nr tel. +48 605990405

W naszym gabinecie jesteśmy pewni najwyższej jakości świadczonych usług,

gabinet STOMAGOLD dental studio na wykonane zabiegi udziela gwarancji.

 

By zachować ważność gwarancji pacjent zobowiązuje się do:

- Wizyt kontrolnych co sześć miesięcy (bezpłatnie) podczas których wykonujemy przegląd stanu uzębienia 

- Realizacji planu leczenia 

- Zabiegu usunięcia kamienia nazębnego, piaskowania oraz polerowania co sześć miesięcy

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA TEMAT GWARANCJI UDZIELA LEKARZ PROWADZĄCY

Ważne informacje

Identyfikacja pacjenta

Okazanie dokumentów tożsamości

Szanowni Państwo, w celu potwierdzenia tożsamości osób korzystających z naszych usług, prosimy o okazanie w Recepcji jednego z poniższych dokumentów:

– dowód osobisty,

– paszport,

– karta pobytu,

– legitymacja szkolna lub studencka,

– książeczka zdrowia dziecka.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia tożsamości Pacjenta, zastrzegamy sobie prawo niewykonania usługi medycznej.

Sprawdzanie tożsamości Pacjenta przy wykonaniu usług medycznych jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia o dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych. 

INFORMACJA DLA PACJENTÓW gabinetu STOMAGOLD

Zasady odbioru dokumentacji medycznej

Gabinet STOMAGOLD 41-800 Zabrze, ul. Karłowicza 9 NIP: 6482481827, REGON: 366397212

1. Złożenie wniosku o wydanie dokumentacji medycznej

a/ osobami uprawnionymi do wnioskowania o wydanie dokumentacji medycznej są: § pacjent, § opiekun ustawowy (rodzic) pacjenta niepełnoletniego, § opiekun prawny pacjenta, § osoba upoważniona na piśmie przez: pacjenta, opiekuna ustawowego/prawnego pacjenta (upoważnienie stałe).

b/ osoba uprawniona do odbioru dokumentacji medycznej jest zobowiązana do wypełnienia druku – Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej. Wniosek musi zostać podpisany w obecności pracownika gabinetu (lekarz, pracownik recepcji), w przypadku dostarczenia do gabinetu podpisanego wcześniej wniosku – zostanie on uznany tylko i wyłącznie w przypadku notarialnego potwierdzenia podpisu.

2. Złożenie upoważnienia do odbioru dokumentacji medycznej a/ osobami uprawnionymi do wnioskowania o wydanie dokumentacji medycznej są: § pacjent, § opiekun ustawowy (rodzic) pacjenta niepełnoletniego, § opiekun prawny pacjenta, b/ osoba uprawniona do upoważnienia innej osoby do odbioru dokumentacji medycznej jest zobowiązana do udzielenia pisemnego upoważnienia na druku – Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej.

Upoważnienie musi zostać podpisane w obecności pracownika gabinetu  (lekarz, pracownik recepcji).
 W przypadku dostarczenia do Kliniki podpisanego wcześniej upoważnienia – zostanie on uznany tylko i wyłącznie w przypadku notarialnego potwierdzenia podpisu.

3. Odbiór dokumentacji medycznej

a/ osobami uprawnionymi do odbioru dokumentacji medycznej są: § pacjent, § opiekun ustawowy (rodzic) pacjenta niepełnoletniego, § opiekun prawny pacjenta, § osoba upoważniona na piśmie przez: pacjenta (upoważnienie jednorazowe/stałe).

b/ osoba uprawniona do odbioru dokumentacji medycznej jest zobowiązana do: § okazania dokumentu tożsamości ze zdjęciem, § poświadczenia podpisem na wniosku faktu odebrania dokumentacji medycznej.

Gabinet nie pobiera opłat za wydanie dokumentacji zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (płyta CD).

 Właściciel gabinetu STOMAGOLD

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (t. jedn. Dz. U. z 2023 r., poz. 1173) informujemy, ze w ciagu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalnosci na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz ze nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Telefon Stomagold Dental Studio

Adres Stomagold Dental Studio

E-mail Stomagold Dental Studio

Gabinet STOMAGOLD 41-800 Zabrze, ul Karłowicza 9 NIP: 6482481827, REGON: 366397212