UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE

CZYNNE W SOBOTY, NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA

ZABRZE, KARŁOWICZA 9

Wszystkie informacje dotyczące profesjonalnych indywidualnych ochraniaczy zębów STOMAGOLD MOUTHGUARD

Indywidualne profesjonalne ochraniacze

Ochraniacze Stomagold Mouthguard

Wszystkie nasze ochraniacze na zęby STOMAGOLD MOUTHGUARD wykonywane są ręcznie przy pomocy najnowocześniejszych na rynku technik. Wykorzystujemy urządzenia do formowania oraz obróbki materiału przez w pełni wykwalifikowany personel na bazie indywidualnego modelu. Zapewniamy doskonałe dopasowanie i najwyższą ochronę zębów.

Podczas jednej wizyty w gabinecie STOMAGOLD dental studio pobieramy wycisk twojej szczęki i żuchwy oraz rejestrujemy zgryz górnego i dolnego łuku zębowego w celu wykonania perfekcyjnego odwzorowania modeli. Są one potrzebne do stworzenia indywidualnego ochraniacza zębów STOMAGOLD MOUTHGUARD dopasowanego do twoich potrzeb oraz rodzaju uprawianego sportu. Gwarantujemy, że już nigdy nie użyjesz uniwersalnego gotowego ochraniacza formowanego w ciepłej wodzie.

gdzie stosujemy ochraniacze

Stomagold Mouthguard rekomenduje

Najpopularniejsze dziedziny sportów w których jest stosowany ochraniacz zębów STOMAGOLD MOUTHGUARD:
MMA, Muay Thai, Kickboxing, Karate, Judo, Jiu Jitsu, Boks, Hokej, BMX, Rugby, Softball, Tea Kwon Do, siatkówka, koszykówka, Baseball, K1.

Każdy ochraniacz zębów STOMAGOLD MOUTHGUARD jest oddawany w komplecie z dedykowanym pudełkiem do przechowywania.

Czas wykonania Indywidualnego ochraniacza STOMAGOLD MOUTHGUARD jest zależny od ilości zleceń i  pracy laboratorium. Standardowy czas odbioru gotowego ochraniacza to od 2 do 5 dni roboczych. Istnieje możliwość wykonania ochraniacza w trybie ekspres 12h za dodatkową opłatą 30% kwoty.

OŚWIADCZENIE

BEZ WZGĘDU NA TO JAKIEGO RODZAJU OCHRANIACZA NA ZĘBY UŻYWASZ, NOKAUT I WSTRZĄS MÓZGU MOGĄ I BĘDĄ SIĘ ZDARZAĆ!
NIE WYKONUJEMY OCHRANIACZY ZĘBÓW STOMAGOLD MOUTHGIARD DLA SPORTOWCÓW, KTÓRZY UŻYTKUJĄ RUCHOME UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNE GÓRNEGO ŁUKU, PROTEZY NA IMPLANTACH All-On-4 oraz PROTEZY NA ZATRZASKACH.

GABINET STOMAGOLD dental studio nie wykonuje darmowych ochraniaczy STOMAGOLD MOUTHGUARD dla internetowych influencerów. Ochraniacze STOMAGOLD MOUTHGUARD są wytwarzane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Uważamy, że rozdawanie za darmo tak wysokiej klasy ochraniaczy obniża ich wartość.

Sprawdź wykonane przez nas ochraniacze

Profesjonalne indywidualne ochraniacze na zęby Stomagold Mouthguard

Jakość naszych ochraniaczy na zęby

Cena ochraniaczy jest niezmienna, niezależna od ilości zamówień. Jest ona adekwatna do wykonanej pracy.

W naszym laboratorium przed rozpoczęciem i po zakończeniu pracy, każdy gotowy ochraniacz STOMAGOLD MOUTHUAD jest dezynfekowany.

Gabinet STOMAGOLD 41-800 Zabrze, ul Karłowicza 9 NIP: 6482481827, REGON: 366397212